Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    Upřesnit výběrCenové rozpětí
    Cenový limitPouze skladem
    Výrobce
    USB portGigabit ethernetSlot na SIM kartuPodporované standardyFrekvenční pásmo (GHz)Typ produktuSlot pro paměťovou kartuPočet portů LANIntegrovaná bezdrátová kartaÚroveň licenceSFP slotProvedeníPočet mini-PCI slotůPočet SFP portůVlastnostiPočet SFP+ portůPodporované standardy
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. RouterBOARD

    RouterBOARD

    Setřídit
    Na stránce
    Upřesnit výběr
    Stránka134...24
    MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorNapájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor.
    290 Kč
    s DPH
    Novinka
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
    902 Kč
    s DPH
    Novinka
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
    902 Kč
    s DPH
    Novinka
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
    902 Kč
    s DPH
    Novinka
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
    902 Kč
    s DPH
    Novinka
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
    902 Kč
    s DPH
    Novinka
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
    902 Kč
    s DPH
    MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RMMikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM.
    475 Kč
    s DPH
    MikroTik 24V4APOW - 24V, 4A náhradní napájecí zdroj pro CCR1016 a CCR103624V, 4A náhradní napájecí zdroj pro CCR1016 a CCR1036.
    757 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    MikroTik 48V2A96W - napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabelnapájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabel.
    1 015 Kč
    s DPH
    MikroTik cAP ac (RBcAPGi-5acD2nD), 716MHz CPU, 128MB RAM, 2xLAN, 2.4+5GHz, 802.11b/g/n/ac, PoE 802.3af/at, vč. L4 licenc716MHz CPU, 128MB RAM, 2xLAN, 2.4+5GHz, 802.11b/g/n/ac, PoE 802.3af/at, vč. L4 licence.
    2 159 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    MikroTik cAP Lite, 1.5dBi Dual-Chain, 650MHz CPU,64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz Wi-Fi, 802.11b/g/n, vč. L4 licence1.5dBi Dual-Chain, 650MHz CPU, 64MB RAM, 1x LAN, 2.4GHz Wi-Fi, 802.11b/g/n, vč. L4 licence.
    752 Kč
    s DPH
    Stránka134...24