Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    Upřesnit výběrCenové rozpětí
    Cenový limitPouze skladem
    Výrobce
    Typ vláknaTyp kabeluTyp konektoruMontáž
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Optická kabeláž

    Optická kabeláž

    Setřídit
    Na stránce
    Upřesnit výběr
    Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
    146 Kč
    s DPH
    DROP1000 kabel Solarix, 12vl 9/125, 3,8mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-12-OS-LSOHSXKO-DROP-12-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 12 vláken SM 09/125. Balení cívka 500m..
    7 481 Kč
    s DPH
    Novinka
    DROP1000 kabel Solarix, 16vl 9/125, 3,9mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-16-OS-LSOHSXKO-DROP-16-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 16 vláken SM 9/125. Balení cívka 500m.
    9 507 Kč
    s DPH
    DROP1000 kabel Solarix, 24vl 9/125, 4,0mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-24-OS-LSOHSXKO-DROP-24-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 24 vláken SM 9/125..
    13 170 Kč
    s DPH
    Novinka
    DROP1000 kabel Solarix, 2vl 9/125, 3,5mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-2-OS-LSOHSXKO-DROP-2-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 2 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
    3 490 Kč
    s DPH
    Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    DROP1000 kabel Solarix, 4vl 9/125, 3,6mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-4-OS-LSOHSXKO-DROP-4-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 4 vlákna SM 9/125. Balení 500m..
    4 283 Kč
    s DPH
    Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    DROP1000 kabel Solarix, 8vl 9/125, 3,7mm, LSOH, černý, cívka 500m SXKO-DROP-8-OS-LSOHSXKO-DROP-8-OS-LSOH</br> Závěsný optický kabel DROP1000 s LSOH pláštěm a třídou reakce na oheň Eca 8 vláken SM 9/125. Balení 500m.
    6 267 Kč
    s DPH
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
    211 Kč
    s DPH
    Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, SC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
    141 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
    251 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-SC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
    206 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Duplexní patch kabel MM 50/125, OM2, ST-ST, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 1 Gb/s.
    153 Kč
    s DPH