Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. Výrobce  MikroTik

    MikroTik

    Setřídit
    Na stránce
    Upřesnit výběr
    Stránka1234...22
    Bazarskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    BAZAR - MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN - Po opravě (Komplet)
    5 228 Kč
    s DPH
    KOMSHINE FC-30 Precizní lámačka optických vlákenTyp příslušenství ke kamerám:Ostatní.
    3 142 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    KOMSHINE FX39, Profesionální 3D optická svářečka, 6 motorováTyp příslušenství ke kamerám:Ostatní.
    41 247 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektorNapájecí adaptér 24V 1,2A, 29W, zalomený konektor.
    268 Kč
    s DPH
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C51DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1510nm, 2x LC
    834 Kč
    s DPH
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C53DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1530nm, 2x LC
    834 Kč
    s DPH
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C55DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1550nm, 2x LC
    834 Kč
    s DPH
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C57DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1570nm, 2x LC
    834 Kč
    s DPH
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C59DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1590nm, 2x LC
    834 Kč
    s DPH
    MikroTik 1.25G SFP optical module S-C61DLC40D, CWDM, SM, 40km, 1610nm, 2x LC
    834 Kč
    s DPH
    MikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RMMikroTik 24V2APOW - 24V, 2.5A náhradní napájecí zdroj pro CCR1009-7G-1C-1S+ a CRS317-1G-16S+RM.
    475 Kč
    s DPH
    MikroTik 48V2A96W - napájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabelnapájecí adaptér 48V, 2A, napájecí kabel.
    937 Kč
    s DPH
    Stránka1234...22