Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. SFP Moduly

    UBNT U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

    Přidat do oblíbenýchUBNT U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
    2ks (1 pár) SFP 10G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor.

    Kód produktu1015789
    Part numberUF-SM-10G-S
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:Ubiquiti
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Běžná cena
    4517 Kč
    Vaše cena bez DPH
    3723.97 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    4506 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    U Fiber UF-SM-10G-S, 2-PACK (1-pár)





    UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.














    Užitečné odkazy:




    .
    Typ vlákna: Singlemode
    Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
    Rozhraní modulu: SFP+
    Aktuální cena produktu je4506Kč  s dph
    Váš e-mail