Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. SFP Moduly

    UBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]

    Přidat do oblíbenýchUBNT U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor]
    2ks (1 pár) SFP+ 10G modulů, Multi-Mode, LC konektor.

    Kód produktu1015791
    Part numberUF-MM-10G
    EAN produktu8103540259142
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:Ubiquiti
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Vaše cena bez DPH
    922.31 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    1116 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    U Fiber UF-MM-10G, 2-PACK (1-pár)





    UF-MM-10G je sada multimode 10G SFP+ modulů pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 850nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 300m. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.














    Užitečné odkazy:




    .
    Typ vlákna: Multimode
    Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
    Rozhraní modulu: SFP+
    Aktuální cena produktu je1116Kč  s dph
    Váš e-mail