Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Optická kabeláž

    Solarix Zafukovací kabel MINI Solarix 2vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-2-OS-HDPE, cívka 1 km

    Novinka
    Přidat do oblíbenýchSolarix Zafukovací kabel MINI Solarix 2vl 9/125 HDPE Fca černý SXKO-MINI-2-OS-HDPE, cívka 1 km
    SXKO-MINI-2-OS-HDPE<br> Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125 G.657A1.

    Kód produktu10102280
    Part number70299027
     
    Záruka:60 Měsíc(ů)
    Výrobce:Solarix
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Vaše cena bez DPH
    3284.30 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    3974 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    Zafukovací kabel MINI Solarix 2vl 9/125 HDPE Fca černý


    Zafukovací optický kabel MINI 2,8mm s HDPE pláštěm a třídou reakce na oheň Fca 2 vlákna SM 9/125 G.657A1



    Zafukovací optický kabel MINI Solarix SXKO-MINI-2-OS-HDPE s třídou reakce na oheň Fca je díky svým rozměrům a vysoce viskóznímu HDPE plášti, který umožňuje snadné klouzání kabelu po vnitřním obvodu trubičky, ideální pro zafukování do 5 mm mikrotrubiček. Samotná vlákna jsou uložena v centrální trubičce plněné gelem, díky čemuž jsou chráněna před vniknutím vody. Kabel obsahuje aramidovou přízi pro zvýšení mechanické odolnosti. Optický kabel neobsahuje žádné kovové prvky a je plně dielektrický. Samotné vlákno je typu G.657A1 se zvýšenou odolností na ohyby a tudíž umožňuje jednodušší instalaci ve stísněných prostorech. Vlákna G.657A1 jsou plně kompatibilní s běžně používanými vlákny G.652D.














































    Technické informace
    Typ kabelu: zafukovací
    Typ vlákna: 9/125 µm
    Třída reakce na oheň, typ pláště: Fca HDPE
    Typ sekundární ochrany: Volná
    Typ kabelu dle výplně: gelový
    Typ dle počtu trubiček: CLT
    Provozní teplota: -30°C až 60°C
    Instalační teplota: -10°C až 50°C
    Skladovací teplota: -40 °C až +70 °C
    Specifikace vlákna: G657.A1
    Útlum při 1310nm: 0.35 dB/km
    Útlum při 1550nm: 0.25 dB/km
    Průměr kabelu: 2.8 mm
    Hmotnost kabelu (kg/km): 7.5 kg/km
    Krátkodobá tahová odolnost: 75 N
    Krátkodobá tlaková odolnost: 450 N/ 100mm
    Minimální poloměr ohybu (krátkodobě): 10xD kabelu
    Minimální poloměr ohybu (dlouhodobě):
    20xD kabelu
    .
    Typ vlákna: Singlemode
    Aktuální cena produktu je3974Kč  s dph
    Váš e-mail