Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

    SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM

    Přidat do oblíbenýchSFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

    Kód produktu702662
    Part numberSFP-PLUS-LR10-HPE (J9151A OEM)
     
    Záruka:99 Doživotní
    Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Běžná cena
    1211 Kč
    Vaše cena bez DPH
    703.31 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    851 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LW multirate SM 10km 1310nm LC Duplex DMI diagnostika HP kompatibilní J9151A OEM.
    Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
    Aktuální cena produktu je851Kč  s dph
    Váš e-mail