Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Příslušenství k rozvaděčům

    Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000), včetně kazety na 24 svarů, černá

    Novinka
    Přidat do oblíbenýchOptická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC duplex, 24x E2000), včetně kazety na 24 svarů, černá
    Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex (24x LC Duplex, 24x E2000), včetně kazety na 24 svarů, černá.

    Kód produktu1030904
    Part numberOPVANA24SC-OK
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:NoName
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Běžná cena
    1113 Kč
    Vaše cena bez DPH
    725.62 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    878 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    Optická vana výsuvná 1U, 24x SC simplex spojek (24x LC Duplex, 24x E2000), včetně kazety na 24 svarů, černá

    • pevné čelo 24 číslovaných pozic pro 24x SC (24x LC Duplex, 24x E2000)

    • 48 otvorů se závity M2 pro fixaci spojek, 48x šroubek M2 pro uchycení spojek

    • 1x kazeta pro 24 svárů včetně hřebínků pro uchycení svarů (dva svary nad sebe)

    • 2x pomocný vázací hřeben - půlkruh

    • 2x průchodka PG 13.5, stahovací pásky

    • vanu je možné vybavit další kazetou (PN: OPK-HK-24-1) na 24 svárů tj. může být vybavena až na 48 vláken (24 LC duplex)


    Spojky:

    • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071 (PN: SC/SC SPX-SM)

    • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712 (PN: SC/SC SPX-MM)

    • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081 (PN: LC/LC DPX-SM)

    • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080 (PN: LC/LC DPX-MM)

    • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033 (PN: ZASLOPTSC)

    .
    Typ příslušenství: Optické vany, rozvaděče
    Aktuální cena produktu je878Kč  s dph
    Váš e-mail