Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Optická kabeláž

    Optická spojka singlemode duplex SC-SC, APC

    Přidat do oblíbenýchOptická spojka singlemode duplex SC-SC, APC
    <p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.

    Kód produktu10101508
    Part numberSC/SC DPX-SM APC
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:LYNX CS
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Běžná cena
    30 Kč
    Vaše cena bez DPH
    23.97 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    29 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    Duplexní spojka


    Konektor: SC/SC

    Broušení: APC

    Typ vlákna: Singlemode

    .
    Typ vlákna: Singlemode
    Typ kabelu: Spojka
    Typ konektoru: SC
    Aktuální cena produktu je29Kč  s dph
    Váš e-mail