Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Optická kabeláž

    Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4

    Přidat do oblíbenýchOptická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4
    Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.

    Kód produktu10101507
    Part numberSC/SC SPX-MM OM4
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:LYNX CS
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Běžná cena
    16 Kč
    Vaše cena bez DPH
    12.40 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    15 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    Simplexní spojka


    Konektor: SC/SC

    Broušení: PC

    Typ vlákna: Multimode OM4

    .
    Typ vlákna: Multimode
    Typ kabelu: Spojka
    Typ konektoru: SC
    Aktuální cena produktu je15Kč  s dph
    Váš e-mail