Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Optická kabeláž

    Optická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM4

    Přidat do oblíbenýchOptická spojka multimode duplex SC-SC, PC, OM4
    Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.

    Kód produktu10101510
    Part numberSC/SC DPX-MM OM4
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:LYNX CS
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Běžná cena
    44 Kč
    Vaše cena bez DPH
    32.23 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    39 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    Duplexní spojka


    Konektor: SC/SC

    Broušení: PC

    Typ vlákna: Multimode OM4

    .
    Typ vlákna: Multimode
    Typ kabelu: Spojka
    Typ konektoru: SC
    Aktuální cena produktu je39Kč  s dph
    Váš e-mail