Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Příslušenství k rozvaděčům

    OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex

    Novinka
    Přidat do oblíbenýchOEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex
    OEM Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex.

    Kód produktu1030912
    Part numberOPC-24SCSBK
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:Lexi-NET
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Běžná cena
    97 Kč
    Vaše cena bez DPH
    63.64 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    77 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    Čelo optické vany (OPVANA1UN-BLACK) 24xSC simplex



    Spojky:



    • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071 (PN: SC/SC SPX-SM)

    • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712 (PN: SC/SC SPX-MM)

    • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081 (PN: LC/LC DPX-SM)

    • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080 (PN: LC/LC DPX-MM)

    • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033 (PN: ZASLOPTSC)

    .
    Typ příslušenství: Optické vany, rozvaděče
    Aktuální cena produktu je77Kč  s dph
    Váš e-mail