Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Konvertory

    Intellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km

    Přidat do oblíbenýchIntellinet Ethernet konvertor, 100Base-TX (RJ45) na 100Base-FX (SC) multimode, 2 km
    Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

    Kód produktu58908
    Part number506502
    EAN produktu766623506502
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:Intellinet
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Běžná cena
    968 Kč
    Vaše cena bez DPH
    793.39 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    960 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    •Data transfer rate: 100 Mbps •One 10/100Base-TX RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. •RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-negotiation •One 100Base-FX multi-mode Fiber SC duplex port •Fiber distance support: up to 2 km / 1.24 mi (62.5/125 or 50/125 µm cable) •Wavelength: 1310 nm •Flow control •Status LEDs for power and Link/TX for both ports •External power adapter, 5 V DC.
    Technologie konvertoru: Fast Ethernet 10/100Mbps
    Aktuální cena produktu je960Kč  s dph
    Váš e-mail