Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

    D-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m

    Přidat do oblíbenýchD-Link DEM-311GT 1000BaseSX Mini-GBIC SFP, 550 m
    Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

    Kód produktu176016
    Part numberDEM-311GT
    EAN produktu790069248153
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:D-Link
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Běžná cena
    1372 Kč
    Vaše cena bez DPH
    1095.87 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    1326 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    1-Port Mini-GBIC SFP to 1000BaseSX, 550m - Mini GBIC to 1000BaseSX Multi-mode Fiber Transceiver - Distance up to 550m - Suitable for all D-Link switches with Mini GBIC slots Multi-mode Fiber Transceiver (550 m) DEM-311GT - 1000BASE-SX port (IEEE 802.3z standard) - Duplex LC connector - Full duplex operation - 802.3x flow control support - Fiber type: 50um or 62.5um multi-mode fiber up to 550 m - Wave length: 850nm - Power support: 3.3V - Hot pluggable - Class 1 laser product complies with EN 60825-1 - TTL signal detect indicator.
    Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
    Aktuální cena produktu je1326Kč  s dph
    Váš e-mail