Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. Výrobce  D-Link

    D-Link

    Setřídit
    Na stránce
    Upřesnit výběr
    Stránka1234...20
    D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, do 2 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
    2 484 Kč
    s DPH
    D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 kmTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
    4 381 Kč
    s DPH
    D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter, do 10 kmTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
    10 041 Kč
    s DPH
    D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter, do 550 mTechnologie konvertoru:Gigabit Ethernet 1000Mbps.
    4 868 Kč
    s DPH
    D-Link 12 AP upgrade for DWS-3160-24PCTyp příslušenství:Aktivační licence k firewallům a routerům.
    13 153 Kč
    s DPH
    D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxxTyp příslušenství:Ostatní příslušenství (zdroje, ventilátory, apod.).
    2 919 Kč
    s DPH
    Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    D-Link COVR-X1862 2-pack Wireless AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 SystemTyp aktivního prvku:Wi-Fi Router; Frekvenční pásmo (GHz):5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Podporované režimy:AP.
    4 451 Kč
    s DPH
    Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    D-Link COVR-X1863 3-pack Wireless AX1800 Dual-Band Whole Home Mesh Wi-Fi 6 SystemTyp aktivního prvku:Wi-Fi Router; Frekvenční pásmo (GHz):5; Podporované standardy:802.11ax, 802.11ac; Podporované režimy:AP.
    6 676 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    D-Link DAP-1325 Wi-Fi Range Extender, Wireless N300, 1x 10/100 RJ45Typ aktivního prvku:AP (Acces Point); Frekvenční pásmo (GHz):2,4; Podporované standardy:802.11b/g/n; Podporované režimy:Repeater.
    613 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    D-Link DAP-1360 Wireless N Access PointTyp aktivního prvku:AP (Acces Point); Frekvenční pásmo (GHz):2,4; Podporované standardy:802.11b/g/n; Připojení externí antény; Podporované režimy:Klient, AP, Bridge, Repeater.
    821 Kč
    s DPH
    Novinkaskladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    D-Link DAP-1610 Wi-Fi Range Extender, Wireless AC1200, 1x 10/100 portTyp aktivního prvku:AP (Acces Point); Frekvenční pásmo (GHz):5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Podporované režimy:Repeater.
    953 Kč
    s DPH
    skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    D-Link DAP-1620 Wi-Fi Range Extender, Wireless AC1200Typ aktivního prvku:AP (Acces Point); Frekvenční pásmo (GHz):5; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac; Podporované režimy:Repeater.
    1 244 Kč
    s DPH
    Stránka1234...20