Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Cisco

Cisco

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
2.4 GHz, 5.2 dBi Mast Mount Omni Ant w/RP-TNC ConnectorDruh antény:Všesměrová.
3 153 Kč
AkceSkladem u dodavatele
BAZAR // Cisco switch SG500-28, 24x1000BaseT + 2xGE/SFP+2xSFP, SNMP, kov - Poškozený obalCisco SG 500-28 switch - 24x 10/100/1000 + 2xGE/SFP sdílené + 2x SFP, Web, SNMP, RMON - Poškozený obal.
12 063 Kč
Skladem u dodavatele
Cabinet Jumper Power Cord, 250Specifikace kabelu / redukce:Síťový kabel (220V).
449 Kč
Cisco 10GBASE-SR SFP+ ModuleCisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010.
11 503 Kč
Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ ModuleTechnologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+.
9 969 Kč
Cisco 891F-K9 ISDN/Mdm routerTyp zařízení:Router; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:1xWAN, 1-8x LAN.
16 615 Kč
Novinka
Cisco AIR-AP-BRACKET-1= - AP Mounting kitCisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kit BRACKET<br/> Kit pro montáž CISCO AP na zeď/strop.
438 Kč
Cisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kitCisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kit T-RAIL<br/> Kit pro montáž CISCO AP na zeď/strop.
438 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco AIR-SAP1602I-E-K9 802.11a/g/n Standalone AP Int Ant E Reg Domain 5ks balenieTyp Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n.
50 275 Kč
Cisco Aironet 1702i Controller-based - Bezdrátový access point - 802.11a/b/g/n/ac - Duální pásmoTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP, Bridge; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac.
10 618 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco Aironet 2702e Controller-basedTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac.
9 507 Kč
Cisco Aironet Power InjectorCisco Aironet Power Injector - Napáječ - AC 100-240 V - 15.4 Watt - pro Aironet 1602e Controller-based, 1602e Standalone, 1602i Controller-based, 1602i Standalone.
1 577 Kč