Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Cisco

Cisco

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
2.4 GHz, 5.2 dBi Mast Mount Omni Ant w/RP-TNC ConnectorDruh antény:Všesměrová.
1 732 Kč
BazarSkladem u dodavatele
BAZAR - Cisco SPA501G, 8-line VoIP telefon, PoE, PC port, SIP - RozbalenoTyp zařízení IP telefonie:Telefon; Technologie IP telefonie:SIP, H323.
1 901 Kč
Cisco - síťový adaptér SB produkty - WAP121, 321, 371Příslušenství:Adaptéry.
391 Kč
Cisco 10GBASE-SR SFP+ ModuleCisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010.
13 141 Kč
Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ ModuleTechnologie SFP Modulu:10 Gbps; Rozhraní modulu:SFP+.
10 289 Kč
Cisco 891F-K9 ISDN/Mdm routerTyp zařízení:Router; Zabezpečení:Základní/Firewall, VPN; Počet portů:1xWAN, 1-8x LAN.
17 091 Kč
Novinka
Cisco AIR-AP-BRACKET-1= - AP Mounting kitCisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kit BRACKET<br/> Kit pro montáž CISCO AP na zeď/strop.
452 Kč
Cisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kitCisco AIR-AP-T-RAIL-R= - AP Mounting kit T-RAIL<br/> Kit pro montáž CISCO AP na zeď/strop.
452 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco AIR-SAP1602I-E-K9 802.11a/g/n Standalone AP Int Ant E Reg Domain - 5ks baleníTyp Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Komunikační pásmo:2,4 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n.
25 744 Kč
Cisco Aironet 1702i Controller-based - Bezdrátový access point - 802.11a/b/g/n/ac - Duální pásmoTyp Wi-fi aktivního prvku:Acces Pointy, Bridge; Podporované režimy:AP, Bridge; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11a, 802.11ac.
10 844 Kč
Cisco Aironet Power InjectorCisco Aironet Power Injector - Napáječ - AC 100-240 V - 15.4 Watt - pro Aironet 1602e Controller-based, 1602e Standalone, 1602i Controller-based, 1602i Standalone.
1 727 Kč
Novinka
Cisco ASA 5525-X Firewall Edition bezpečnostní zařízení, 8 portů GbEProvedení do Racku; Maximální počet portů:8.
104 182 Kč