Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. SFP Moduly

    UBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]

    Přidat do oblíbenýchUBNT U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK [2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor]
    2ks (1 pár) SFP 1G WDM modulů, Single-Mode, BiDi, LC konektor.

    Kód produktu1015788
    Part numberUF-SM-1G-S
    EAN produktu810354025921
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:Ubiquiti
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Vaše cena bez DPH
    590.08 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    714 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    U Fiber UF-SM-1G-S, 2-PACK (1-pár)





    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km. Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balení obsahuje 2 kusy - 1pár.














    Užitečné odkazy:




    .
    Typ vlákna: Singlemode
    Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
    Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
    Aktuální cena produktu je714Kč  s dph
    Váš e-mail