Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Optická kabeláž

    Solarix adaptér ST SM 9/125 simplex SXAD-ST-PC-S

    Přidat do oblíbenýchSolarix adaptér ST SM 9/125 simplex SXAD-ST-PC-S
    SXAD-ST-PC-S</br>Solarix optický adaptér ST simplexní.

    Kód produktu10101489
    Part number70213119
     
    Záruka:60 Měsíc(ů)
    Výrobce:Solarix
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Běžná cena
    16 Kč
    Vaše cena bez DPH
    12.40 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    15 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    Solarix adaptér ST SM 9/125 simplex


    Solarix optický adaptér ST simplexní


    Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

    .
    Typ vlákna: Singlemode
    Typ kabelu: Spojka
    Typ konektoru: ST
    Aktuální cena produktu je15Kč  s dph
    Váš e-mail