Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

    SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm/ RX 1490nm,LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp., DMI

    Novinka
    Přidat do oblíbenýchSFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm/ RX 1490nm,LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp., DMI
    Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

    Kód produktu703169
    Part numberSPB-7610WHPE-1310
     
    Záruka:12 Měsíc(ů)
    Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Běžná cena
    1089 Kč
    Vaše cena bez DPH
    415.70 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    503 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    SFP WDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-BX10, SM, 10km, TX 1310nm/ RX 1490nm,LC simp., 0 až 70°C, 3,3V, HP komp., DMI.
    Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
    Aktuální cena produktu je503Kč  s dph
    Váš e-mail