Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  Repotec

Repotec

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
BAZAR - Repotec Fast Eth. konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (SC) - bez příslušenstvíTechnologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.
340 Kč
BazarSkladem u dodavatele
BAZAR - Repotec Single PoE Injector 48V/0,4A - repair
249 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Ethernet over VDSL2 konvertor, RP-VC102E, 2xRJ45, 2xRJ11(VDSL2+telefon)Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/metalické vedení.
2 374 Kč
Repotec Gigabit PoE Splitter 5/9/12/18V, kompatib. 802.3at/af
791 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Gigabit Switch 16x1000BaseT, bez ventilátoru, 10", 19", kovProvedení:Desktop 10"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:16.
1 895 Kč
Skladem u dodavatele
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, 4x SFP, bez ventilátoru, 19", management24 portový metalický switch s 4x SFP a managementem.
2 523 Kč
Repotec Gigabit Switch 24x1000BaseT, bez ventilátoru, 19", kovProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:24.
2 433 Kč
Repotec Multimode konvertor 10/100BaseTX-100BaseFX (ST)Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps; Konvertor dle typu:LAN/optika multimode.
1 065 Kč
Repotec PCI karta, 1000Base-T, 32bit, low profile, RealtekTyp rozhraní LAN karty:PCI; Přenosová technologie LAN:Ethernet 10/100/1000.
215 Kč
Repotec PCI karta, 1000Base-T, 32bit, RealtekTyp rozhraní LAN karty:PCI; Přenosová technologie LAN:Ethernet 10/100/1000.
198 Kč
Repotec Print Server(10/100Mbps,1xparallel,1xRJ45 10/100)Rozhraní:Paralelní.
849 Kč
Akce
Repotec průmyslový switch 8x10/100+2xGE/SFP, DIN, IP30, -10 až +60°C, kov, černýProvedení:DIN Rail; Technologie:Fast Ethernet + Gigabit uplink; Maximální počet portů:8.
2 704 Kč