Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

    HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

    Přidat do oblíbenýchHPE X121 1G SFP LC LH Transceiver
    Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

    Kód produktu173063
    Part numberJ4860C
     
    Záruka:99 Doživotní
    Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Běžná cena
    127238 Kč
    Vaše cena bez DPH
    75789.26 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    91705 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

    A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LH transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 70 km on single-mode fiber.

    Ports: 1 LC 1000Base-LH port(no IEEE standard exists for 1550 nm optics), Duplex: full only.
    Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
    Aktuální cena produktu je91705Kč  s dph
    Váš e-mail