Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Optická kabeláž

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m

    Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m
    Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.

    Kód produktu1045515
    Part numberDPX-09-LC/LC-2
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:LYNX CS
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Vaše cena bez DPH
    142.98 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    173 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, LC-LC, LS0H, 2m


    Duplexní optický single-mode patch kabel. LS0H provedení.




















    Technické informace
    Kategorie: OS2
    Průměr vlákna: 9/125 µm
    Typ pláště: LS0H
    Konektory: LC-LC
    Broušení konektorů: PC-PC
    Délka: 2 m
    .
    Typ vlákna: Singlemode
    Typ kabelu: Patch kabel
    Typ konektoru: LC
    Aktuální cena produktu je173Kč  s dph
    Váš e-mail