Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Optická kabeláž

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 1m

    Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 1m
    Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s.

    Kód produktu1045507
    Part numberDPX-62-ST/ST-1
    EAN produktu859120512752
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:LYNX CS
    Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
    Běžná cena
    172 Kč
    Vaše cena bez DPH
    62.81 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    76 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, ST-ST, LS0H, 1m


    Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s




















    Technické informace
    Kategorie: OM1
    Optické vlákno: 62,5/125 µm
    Typ pláště: LS0H
    Konektory: ST-ST
    Broušení konektorů: PC-PC
    Délka: 1 m
    .
    Typ vlákna: Multimode
    Typ kabelu: Patch kabel
    Typ konektoru: ST
    Aktuální cena produktu je76Kč  s dph
    Váš e-mail