Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Optická kabeláž

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m

    Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m
    OM1 podporuje rychlost 100 Mb/s.

    Kód produktu1045491
    Part numberDPX-62-LC/ST-2
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:LYNX CS
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Vaše cena bez DPH
    181.82 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    220 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes

    Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-ST, LS0H, 2m


    Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s




















    Technické informace
    Kategorie: OM1
    Optické vlákno: 62,5/125 µm
    Typ pláště: LS0H
    Konektory: LC-ST
    Broušení konektorů: PC-PC
    Délka: 2 m
    b/s.
    Typ vlákna: Multimode
    Typ kabelu: Patch kabel
    Typ konektoru: ST
    Aktuální cena produktu je220Kč  s dph
    Váš e-mail