Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Textové stránky
    cz
    CZK
    Zpět
    1. Hlavní stránka
    2. IT
    3. Síťové prvky
    4. Konvertory

    D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km

    Přidat do oblíbenýchD-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km
    Technologie konvertoru:Fast Ethernet 10/100Mbps.

    Kód produktu176139
    Part numberDMC-515SC/E
    EAN produktu790069241864
     
    Záruka:24 Měsíc(ů)
    Výrobce:D-Link
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Běžná cena
    4016 Kč
    Vaše cena bez DPH
    3188.43 Kč
    Vaše cena včetně DPH
    3858 Kč
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >






    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího adaptéru - konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak)

    - vzdálenost až 15 km
    .
    Technologie konvertoru: Fast Ethernet 10/100Mbps
    Aktuální cena produktu je3858Kč  s dph
    Váš e-mail