    BROTHER tiskárna štítků TJ-4120TN (tisk štítků, 300 dpi, max šířka štítků 105,7 mm) USB, LAN, RS-232C, LED indikace
    Přidat do oblíbenýchBROTHER tiskárna štítků TJ-4120TN (tisk štítků, 300 dpi, max šířka štítků 105,7 mm) USB, LAN, RS-232C, LED indikace
    Kód produktu3860603
    Part numberTJ4120TNZ1
    EAN produktu4977766804721
    Záruka:36 Měsíc(ů)
    Výrobce:Brother
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Běžná cena
    Vaše cena bez DPH
    Vaše cena včetně DPH
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >
    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    https://www.brother.cz/labelling-and-receipts/tj-4120tn
    Obecné
    Tlačítka Napájení, Podávání
    Flash RAM 128 MB
    LED kontrolka Napájení, Stav, Chyba
    RAM 128 MB
    Technologie Termotransferová / Přímá teplotní
    Možnosti připojení
    Sériový port RS-232
    USB rozhraní USB, USB Host
    Rozhraní drátové sítě 10/100 Mbps
    Rozměry a hmotnost
    Rozměry 248(š) x 436(h) x 274(v)
    Hmotnost zařízení 9,2 kg
    V balení
    Program pro návrh štítků Bartender Ultra Lite Edition (ke stažení)
    Napájecí kabel ano
    USB kabel ano
    Stručný návod k obsluze ano
    Operační systémy a programy
    Linux Linux
    Macintosh Mac OS X 10.11.x nebo vyšší
    Windows Server 2012, Server 2012R2, Server 2016, Server 2019, Windows 8, Windows 8.1
    Android V5 or later
    IOS iOS® 9 or later
    Tisk
    Čidlo detekce štítku ano
    Maximální šířka štítku 120 mm
    Maximální délka tisku 11430 mm
    Maximální šířka tisku 105.7 mm
    Rozlišení (dpi) 300 x 300
    Standardní rychlost tisku 178 mm za sekundu