    Novinka
    Operační systém:Android; Uhlopříčka obrazovky tabletu:13.0" a více; Typ baterie:Li-Ion; Barva:Stříbrná; Výkon nabíjení:20 W; Počet článků baterie:2; Hmotnost (g):910; Rozlišení předního fotoaparátu:5; Rozlišení zadního fotoaparátu:8; Typ displeje:IPS; Rozlišení displeje:1920 x 1200; Slot na paměťovou kartu; Funkce:Wi-Fi, BlueTooth, Přední kamera.
    Kód produktu11295125
    Part numberNT.LK4EE.008
    EAN produktu4711121845987
    Záruka:12 Měsíc(ů)
    Výrobce:Acer
    Skladová dostupnost:Na dotaz
    Vaše cena bez DPH
    Vaše cena včetně DPH
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >
    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    ACER Tablet Iconia A14 (A14-11MN-A8LU)
    Part Number: NT.LK4EE.008
    Procesor
    Model procesoru: ALLWINNER A733 processor with Octa-core CPU
    Zobrazení
    Velikost obrazovky: 14"
    Typ obrazovky: LCD
    Technologie displeje: IPS
    Technologie podsvícení: LED
    Rozlišení obrazovky: 1920x1200 WUXGA
    Poměr stran: 16:10
    Jas: 350nits
    Paměť
    Standardní paměť: 8 GB
    Technologie paměti: LPDDR5 onboard memory
    Uložiště
    Celková kapacita disku SSD: 256 GB
    Typ SSD: UFS
    Síť a komunikace
    WIFI 6 802.11ax 1x1: Ano
    Bluetooth verze v5.4: Ano
    Rozhraní/porty
    Reset hole: Ano
    Celkový počet portů USB: 1
    Počet portů USB Type-C: 1 (supporting USB 2.0)
    3,5 mm jack: Ano
    microSD card up to 1024 GB
    Software
    Operační systém: Android 15
    Výbava
    Rear webcam 8MP
    Front webcam 5MP
    Mikrofon: Ano
    Reproduktor: Ano
    Touchpad: Ne
    TPM: Ne
    Kick stand: Ano
    Informace o baterii
    Počet článků: 2-články
    Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
    Maximální výdrž baterie: 10 hodin
    Popis napájení
    Bez adaptéru, doporučený: 2-pin 20 W AC adapter
    Fyzické charakteristiky
    Barva: Vapor Silver
    Specifikace: Aluminium valloy
    Rozměry: 324.6 (W) x 211 (D) x 8/8 (H) mm (12.78 x 8.31 x 0.31/0.31 inches)
    Hmotnost (přibližná): 0,91 kg
    Operační systém: Android
    Rozlišení displeje: 1920 x 1200
    Typ displeje: IPS
    Funkce: Přední kamera
    Funkce: Wi-Fi
    Funkce: BlueTooth
    Konektory: USB-C
    Konektory: 3,5 mm jack
    Uhlopříčka obrazovky tabletu: 13.0" a více
    Bezdrátové technologie: WiFi
    Bezdrátové technologie: Bluetooth
    Slot na paměťovou kartu: Ano
    Značka procesoru: Jiné
    Typ baterie: Li-Ion
    Barva: Stříbrná
    Výkon nabíjení: 20 W