    Acer Iconia Tab P11 (P11-11-86WG) - MTK MT8781 Octa-Core CPU, 11" 2000x1200, 8GB, 256 GB UFS,Android 14, Iron Grey
    Přidat do oblíbenýchAcer Iconia Tab P11 (P11-11-86WG) - MTK MT8781 Octa-Core CPU, 11" 2000x1200, 8GB, 256 GB UFS,Android 14, Iron Grey
    Operační systém:Android; USB počet:1; Uhlopříčka obrazovky tabletu:11.0-11.9"; Typ baterie:Li-Ion; Barva:Šedá; Výkon nabíjení:20 W; Počet článků baterie:2; Hmotnost (g):550; Napětí baterie (V):3.8; Rozlišení předního fotoaparátu:5; Rozlišení zadního fotoaparátu:13; Typ displeje:LED; Procesor:MediaTek; Slot na paměťovou kartu.
    Kód produktu11294350
    Part numberNT.LGUEE.004
    EAN produktu4711121957048
    Záruka:12 Měsíc(ů)
    Výrobce:Acer
    Skladová dostupnost:Skladem
    Vaše cena bez DPH
    Vaše cena včetně DPH
    Počet
    ks
    Dotaz na prodejce >
    Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
    Popis
    Parametry
    Hlídací pes
    ACER Iconia Tab P11 (P11-11-86WG)
    Part Number: NT.LGUEE.004
    Procesor
    Model procesoru: MTK MT8781 Octa-Core
    Zobrazení
    Velikost obrazovky: 11"
    Typ obrazovky: LCD
    Režim obrazovky: WUXGA+
    Technologie podsvícení: IPS
    Rozlišení obrazovky: 2000x1200
    Poměr stran: 16:10
    Paměť
    Standardní paměť: 8 GB
    Technologie paměti: LPDDR4X Memory On Board
    Uložiště
    Celková kapacita disku SSD: 256 GB
    Typ SSD: UFS
    Síť a komunikace
    WIFI (802.11ac Dual band 2.4 GHz + 5 GHz): Ano
    Bluetooth verze v5.2: Ano
    Rozhraní/porty
    Reset hole: Ano
    Celkový počet portů USB: 1
    Počet portů USB Type-C: 1 (supporting charging)
    3,5 mm jack: Ano
    Software
    Operační systém: Android 14
    Výbava
    Rear webcam 13MP AutoFocus
    Front webcam 5MP MIPI
    Mikrofón: Ano
    MicroSD card slot up to 512GB
    Reproduktor: Ano
    Touchpad: Ne
    TPM: Ne
    Informace o baterii
    Počet článků: 2-články
    Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
    Energie baterie: 20Wh
    Maximální výdrž baterie: 13 hodin
    Popis napájení
    20 W AC adapter support 9V/2A quick charge
    Fyzické charakteristiky
    Barva: Iron Grey Metal back cover
    Rozměry: 265.2 (W) x 169.8 (D) x 8.1/8.1 (H) mm
    Hmotnost (přibližná): 0,55 kg
    Operační systém: Android
    USB počet: 1
    Typ displeje: LED
    Procesor: MediaTek
    Baterie (mAh): 8000-8999
    Funkce: Přední kamera
    Funkce: Wi-Fi
    Funkce: BlueTooth
    Konektory: USB-C
    Uhlopříčka obrazovky tabletu: 11.0-11.9"
    Bezdrátové technologie: WiFi
    Bezdrátové technologie: Bluetooth
    Bezdrátové technologie: GPS
    Slot na paměťovou kartu: Ano
    Značka procesoru: MediaTek
    Typ baterie: Li-Ion
    Barva: Šedá
    Výkon nabíjení: 20 W